Z pasji do pieczenia...

Większość z nas, pamięta te chwile z dzieciństwa, kiedy nasza mama lub babcia zabierała się do pieczenia ciasta. Zapach nawet najzwyklejszej, najprostszej babki, który rozchodził się po mieszkaniu, ściągał wszystkich domowników w stronę kuchni. Czekanie, po wyjęciu ciasta z piekarnika, bardzo się dłużyło. Kiedy wypiek już choć trochę przestygł, zaraz ślad po nim znikał.

W dzisiejszych czasach, w polskich domach, nie piecze się już tak często jak kiedyś. Nie ma na to czasu lub umiejętności. Dlatego nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego miłośnika domowych wypieków.

Wypieki Domowe „Regina” to ciasta, torty, rolady, babki i ciasteczka przygotowane według sprawdzonych przepisów, popartych wieloletnim doświadczeniem. Najwyższej jakości składniki, które są starannie dobierane do każdego ciasta sprawiają, że smak jest wyjątkowy – jak u mamy. Nasze wypieki nie zawierają żadnych ulepszaczy i substancji konserwujących, przez co są nie tylko pyszne ale i zdrowe.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów.

Zamówienia prosimy składać z minimum trzydniowym wyprzedzeniem.

 

Z poważaniem
Regina Lipowska

Telefony:

tel. 55 648 61 77
kom. 664 323 349
kom. 668 602 862

Adres:

Wypieki Domowe "Regina"
ul. Suwalska 24
82-300 Elbląg